Czy powstanie Wiedźmin 4?

Potrzebujesz ok. 1 min. aby przeczytać ten wpis

„Wiedźmin 3: Dziki Gon” sprzedał się już w liczbie ponad 30 milionów kopii. Dziwne by więc było, gdyby CD Projekt RED zdecydowało się zabić tę kurę, która znosi złote jaja.

O planach powstania kolejnej dużej gry o wiedźminie oficjalnie jeszcze nic nie wiadomo. Jedyne, co rzuca trochę światła na ten temat, to wypowiedź Adama Kicińskiego, prezesa zarządu CD Projekt RED. Miał on stwierdzić, że prace nad nową grą z wiedźmińskiego uniwersum rozpoczną się zaraz po zakończeniu prac nad „Cyberpunkiem 2077”. Miał on już premierę w grudniu ubiegłego roku, jednak towarzyszyła mu olbrzymia ilość błędów. Można się więc spodziewać, że studio deweloperskie zostanie w pierwszej kolejności rzucone do ratowania istniejącej produkcji, a dopiero później do prac nad nową. Prezes zarządu stwierdził też, że historia Geralta jest już definitywnie zakończona. Kto mógłby więc być ewentualnym protagonistą nowej gry o wiedźminie? Ciri i Vesemir to bardzo mocni kandydaci.

Zdj. główne: Daniel Lee/unsplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Jak wybrać idealne łyżworolki dla siebie – poradnik dla mężczyzn
Jak wybrać idealne łyżworolki dla siebie – poradnik dla mężczyzn
Odkryj kluczowe kryteria wyboru idealnych łyżworolek. Dowiedz się, jak dopasować model do swojej sylwetki, stylu jazdy i poziomu umiejętności. Ten poradnik jest przeznaczony specjalnie dla mężczyzn.
Jak wybrać idealnego fotografa na swój ślub – kluczowe aspekty do rozważenia
Jak wybrać idealnego fotografa na swój ślub – kluczowe aspekty do rozważenia
Wybór fotografa ślubnego może być trudny, ale nie musi. Dowiedz się, na co zwrócić uwagę i jakie aspekty są kluczowe podczas poszukiwania idealnego specjalisty od zdjęć na ten wyjątkowy dla Ciebie dzień.
Jak wybrać idealny apartament na wakacje nad morzem – poradnik dla kupujących
Jak wybrać idealny apartament na wakacje nad morzem – poradnik dla kupujących
Poznaj kluczowe kryteria, które pomogą Ci wybrać idealny apartament na wakacje nad morzem. Dowiedz się, jakie cechy powinien posiadać doskonały apartament i jak unikać pułapek podczas zakupu.
Ostatnie wpisy
Polecamy