„League of Legends” trafi na ekran jako animacja Netflixa?

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Netflix, we współpracy z Riot Games, przygotował limitowany serial animowany, bazujący na popularnej grze. Gracze mogą powoli zacierać ręce – tytuł pojawi się na platformie jeszcze tegorocznej jesieni pod nazwą „Arcane”.

Twórcy serialu osadzili animację w uniwersum znanym z gry League of „Legends”, a więc w krainie Piltover i podziemiach Zaun. Dowiemy się z niej, jak wyglądały początki głównych bohaterów gry.

Serial został stworzony jako laurka dla naszych fanów i graczy, którzy prosili o więcej filmowych przeżyć, pozwalających lepiej poznać świat i bohaterów League of Legends.

Shauna Spenley, dyrektor globalny ds. rozrywki Riot Games

O grze

Gra została wydana w październiku 2009 roku i do tej pory zgromadziła wokół siebie imponującą grupę fanów, która stale rośnie. Tylko w ciągu 2 lat (od 2014 do 2016 roku) liczba aktywnych graczy wzrosła z 67 milionów do ponad 100 milionów! Fenomen gry świetnie pokazują też organizowane regularnie turnieje – Mistrzostwa Świata Sezonu 3 stały się najpopularniejszym e-sportowym wydarzeniem w historii. Od 2019 roku gra ta uważana jest w Polsce za pełnoprawny sport.

Oficjalna zapowiedź serialu

Zdjęcie główne artykułu: fot. Igor Rodrigues, źródło: usnplash.com

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Czy haftowanie może być twoim nowym hobby?
Czy haftowanie może być twoim nowym hobby?
Odkryj fascynujący świat haftu - ukojącego, kreatywnego hobby. Dowiedz się, jak zacząć, co ci potrzeba i jak rozwijać swoje umiejętności.
Czy spodnie antystatyczne zapewniają pełną ochronę podczas pracy w strefach zagrożonych wybuchem?
Czy spodnie antystatyczne zapewniają pełną ochronę podczas pracy w strefach zagrożonych wybuchem?
Dowiedz się, jak spodnie antystatyczne mogą zapewnić ochronę przed wybuchem podczas pracy w strefach zagrożonych. Podkreślamy ich istotny aspekt bezpieczeństwa w zastosowaniach przemysłowych.
Jak wybrać odpowiedni toner do drukarki laserowej?
Jak wybrać odpowiedni toner do drukarki laserowej?
Poznaj kluczowe aspekty, na które należy zwrócić uwagę przy wyborze tonera do drukarki laserowej. Zrozum, co wpływa na jakość wydruku, jak zaoszczędzić i wydłużyć żywotność urządzenia.
Ostatnie wpisy
Polecamy