Związek graczy Counter-Strike zmienia swój skład

Potrzebujesz ok. 2 min. aby przeczytać ten wpis

Organizacja zrzeszająca zawodowych zawodników Counter-Strike’a powołała nowych członków rady.

Czym jest CSPPA?

W 2018 gracze CS:GO postanowili powołać organizację, która będzie broniła ich praw oraz miała wpływ na wprowadzenie postulowanych zmian. Powołany twór ma nazwę Counter-Strike Professional Players’ Association. Związek ma wpływ na sprawy związane z rozgrywanie meczów. Co ważne, organizacja zajmuje się też rozwiązywaniem afer, m. in. matchfixingu oraz konfliktów między zawodnikami. W pierwotnym składzie znajdowali się Tarik “tarik” Celik,  Jonathan “EliGe” Jablonowski, Epitacio “TACO” de Melo, Jordan “n0thing” Gilbert, Andreas “Xyp9x” Højsleth, Chris “chrisJ” de Jong oraz Nathan “NBK” Schmitt.

Jakie zmiany nastąpiły w CSPPA?

Po ponad dwóch latach, osoby związane z organizacją doszły do wniosku, że należy przeprowadzić zmiany. W związku z tym, kilku członków zrezygnowało z miejsca, pozostali tylko de Jong oraz Schmitt. Skład rady uzupełnili: Johnny „⁠JT⁠” Theodosiou, Maikil „⁠Golden⁠” Selima, Max „⁠MiGHTYMAX⁠” Heath z Endpoint CeX, Martin „⁠STYKO⁠” Styk oraz Dan „⁠apEX⁠” Madesclaire.

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*

Rekomendowane
Optymalizacja pracy w firmie: Kluczowe kroki do efektywności w firmie
Optymalizacja pracy w firmie: Kluczowe kroki do efektywności w firmie
W tym artykule przedstawimy kluczowe kroki, które pomogą Ci zoptymalizować pracę w firmie i osiągnąć wyższy poziom efektywności.
Właściwości i zastosowanie kosmetyków konopnych w codziennej pielęgnacji
Właściwości i zastosowanie kosmetyków konopnych w codziennej pielęgnacji
Odkryj sekret zdrowej i pięknej skóry dzięki mocy kosmetyków konopnych. Zastosuj naturalne roślinne składniki w codziennej pielęgnacji i zobacz rewolucyjne efekty.
Integracja modułów fotowoltaicznych z fasadami – korzyści i możliwości
Integracja modułów fotowoltaicznych z fasadami – korzyści i możliwości
Odkryj potencjał energetyczny z modernizacją budynków dzięki integracji modułów fotowoltaicznych z fasadami. Dowiedz się o korzyściach i dostępnych możliwościach tej innowacyjnej technologii.
Ostatnie wpisy
Polecamy